OPLET

Авторизація

Логін:
Пароль:

Реєстрація
Наша адреса:
вул. Січових Стрільців, 10
смт. Отинія, 78223
Коломийського р-н
Івано-Франківської обл.

тел.(03433) 6-21-63, 6-20-03
факс (03433) 6-20-03

Написати нам...

Вітаємо з перемогою!

На базі Коршівського професійного аграрного ліцею 21 березня 2017р. проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кондитер».

У конкурсі брали участь учні із чотирьох навчальних закладів області, які готують спеціалістів з професії «Кондитер»: Брошнівського професійного лісопромислового ліцею, Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій, Коршівського професійного аграрного ліцею, Вищого професійного училища №14 м.Коломия.

Учасникам конкурсу потрібно було показати теоретичні знання з професії та виконати практичні завдання.

Присутні на конкурсі були приємно вражені кондитерськими виробами та їх смаковими якостями. Критерії оцінювання включали в себе не тільки оцінку смакових якостей виробу, а й підготовку робочого місця, дотримання технології приготування, правил безпеки праці, норм санітарії та гігієни, оформлення і використання новітніх технологій в приготуванні виробу.

За спільним рішенням журі та оргкомітету визначено переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кондитер». Перше місце виборола наша учениця Тарас Галина Петрівна (група №2, майстер виробничого навчання Годованець Н. П.). Вітаємо Галину з перемогою! Бажаємо творчих та професійних досягнень!

" ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «КОНДИТЕР»" (відео)