OPLET

Авторизація

Логін:
Пароль:

Реєстрація
Наша адреса:
вул. Січових Стрільців, 10
смт. Отинія, 78223
Коломийського р-н
Івано-Франківської обл.

тел.(03433) 6-21-63, 6-20-03
факс (03433) 6-20-03

Написати нам...

Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу електромонтерів. День перший

25 квітня 2017 року на базі Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій розпочався фінальний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

За період існування конкурсу змінювалися форми його проведення, учасникам пропонувалися конкурсні випробування різної складності та змісту, та незмінною була його мета – виявити кращого у професії електромонтера, підвищити майстерність. А головне – піднести престиж робітничої професії та популяризувати її серед молоді.

Цьогоріч на теренах Івано-Франківщини у нашому ліцеї свої професійні вміння представлятимуть учні професійно-технічних навчальних закладів, представники від 24 областей України та міста Києва.

Знайомство з учасниками конкурсу відбулося в невимушеній атмосфері: чудові юнаки та дівчата з Карпат і Придністров`я, Полісся і Поділля, Слобожанщини і Причорномор`я, Київського і Донецького регіонів зібралися за одним дружнім столом. Такі різні, але такі неповторні і талановиті.