OPLET

Авторизація

Логін:
Пароль:

Реєстрація
Наша адреса:
вул. Січових Стрільців, 10
смт. Отинія, 78223
Коломийського р-н
Івано-Франківської обл.

тел.(03433) 6-21-63, 6-20-03
факс (03433) 6-20-03

Написати нам...

Виховний захід

10 травня 2017 року в Отинійському професійному ліцеї енергетичних технологій проведено виховний захід на тему: "На рушниках у візерунках пам'ять жива".

З метою поглиблення знань учнів про традиції рідного краю, виховання інтересу до духовних цінностей українського народу класним керівником групи №6 Сморжанюк Марією Степанівною проведено відкриту виховну годину про українські рушники.

Здавалося б – що такого важливого в шматочку тканини? Але рушник з давніх-давен в Україні мав велике значення. Він був частиною традиційних обрядів, важливим елементом весіль, похорон, хрещення дитини. А також, звичайно, частиною декору.

Про історію виникнення вишиваних рушників, символіку вишивки, особливості вишивання рушників у різних регіонах України, використання у звичаях та обрядах та багато іншої цікавої та корисної інформації дізналися учні на занятті.

Підводячи підсумки зустрічі, Марія Степанівна висловила сподівання, що учні берегтимуть все, що їх оточує. Адже мамина вишиванка, бабусина пісня, рушники – все це наша родовідна пам’ять, наша історія, символ дому, добробуту та душевної чистоти.

"На рушниках у візерунках пам'ять жива " (відео)