OPLET

Авторизація

Логін:
Пароль:

Реєстрація
Наша адреса:
вул. Січових Стрільців, 10
смт. Отинія, 78223
Коломийського р-н
Івано-Франківської обл.

тел.(03433) 6-21-63, 6-20-03
факс (03433) 6-20-03

Написати нам...

Кокурс знавців творчості Кобзаря

10 жовтня 2017 року в Отинійському ПЛЕТ відбулося урочисте відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка.

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-495 від 14.09.2017 року «Про проведення VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» у 2017/2018 навчальному році проводиться VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Урочистості з нагоди відкриття Конкурсу відбулися 10 жовтня 2017 року. Вчителі української мови та літератури: Ошур Г. М., Андрійчук Н. В., учні ліцею декламували поезії Кобзаря, переглядали художній фільм про життя Тараса Шевченка.

Після урочистостей учасники конкурсу виконували творчі роботи, які передбачали теми, пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню нації, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко.

Проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка сприяє піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, виховує у його учасників почуття гордості за свій народ, любов до рідного краю через вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

Світлина від Оксани Мандзій. Світлина від Оксани Мандзій.

Світлина від Оксани Мандзій. Світлина від Оксани Мандзій.