OPLET

Авторизація

Логін:
Пароль:

Реєстрація
Наша адреса:
вул. Січових Стрільців, 10
смт. Отинія, 78223
Коломийського р-н
Івано-Франківської обл.

тел.(03433) 6-21-63, 6-20-03
факс (03433) 6-20-03

Написати нам...

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ

Щорічно свято української писемності та мови в Отинійському ліцеї енергетичних технологій відзначається цікаво та урочисто. Це свято – одне з найцінніших надбань, що залишать українці своїм нащадкам у спадщину.

Мова – душа нації, її генетичний код, а писемність – найістотніше знаряддя культури, яке у просторі і часі розширює функціонування мови. Тож до свята долучилась уся ліцейна спільнота. Заступником директора з навчально-виховної роботи Ошур Г. М. та викладачем української мови та літератури Андрійчуком Н. В. проведено урочисту лінійку до Дня писемності та мови. Присутні мали змогу почути основні етапи розвитку та становлення рідної мови, ще раз переконатися у її милозвучності та неповторності.

У День української писемності та мови на Українському радіо традиційно відбувається радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з’ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури учні та викладачі Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій долучилися до акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності».

Світлина від Оксани Мандзій. Світлина від Оксани Мандзій.

Світлина від Оксани Мандзій. Світлина від Оксани Мандзій.