OPLET

Авторизація

Логін:
Пароль:

Реєстрація
Наша адреса:
вул. Січових Стрільців, 10
смт. Отинія, 78223
Коломийського р-н
Івано-Франківської обл.

тел.(03433) 6-21-63, 6-20-03
факс (03433) 6-20-03

Написати нам...

Семінар-нарада заступників директорів з навчальної роботи ПТНЗ

22.03.2018 року на базі Отинійського ПЛЕТ проведено семінар-нараду заступників директорів з навчальної роботи професійно-технічних навчальних закладів області.

Відповідно до плану роботи департаменту, освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації 22 березня 2018 року на базі Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій відбулася нарада заступників директорів з навчальної роботи ПТНЗ області на тему: «Організація підготовки до успішного завершення 2017/2018 навчального року в закладах професійно-технічної освіти». В нараді брали участь: Гаврилюк І.О., заступник директора департаменту – начальник управління освіти і науки департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, Кирдяк Г.Ю., начальник відділу професійно - технічної, вищої освіти і науки управління освіти і науки департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, Кіндрат О.Б., відповідальний секретар регіональної ради, Іванків П.С., директор Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій, Битківська Х.Г., методист навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області.

Відповідно до плану роботи викладачами ліцею було проведено 4 відкритих уроки: англійська мова (Перегінець М.Й.), інформатика (Мельницька Н.В.), всесвітня історія (Петрик С.В.), правознавство (Жуковська С.М.). За круглим столом обговорювались питання: «Актуальні проблеми управління розвитком професійно-технічної освіти в умовах ринкової економіки», «Про організоване завершення 2017-2018 навчального року», «Атестація навчальних закладів, що проводять діяльність у сфері професійно-технічної освіти», «Ліцензування загальної середньої освіти», «Організація контролю за виконанням навчальних планів та програм», «Аналіз результатів Всеукраїнських учнівських олімпіад із загальноосвітніх предметів», «Робота з обдарованими учнями», «Особливості програмно-методичного забезпечення загальноосвітніх предметів», «Контроль за підготовкою і проведенням ДПА та ЗНО», «Реалізація Концепції національно-патріотичного виховання при вивченні загальноосвітніх предметів». Активну участь в обговоренні питань взяли заступники директорів:Ошур Г.М. (ОПЛЕТ), Бережна Н.М. (ПТУ№11), Косович І.В. (КПАЛ), Яковів Н.І. (ВПУСОТ).

В рамках зустрічі проведено майстер-клас з писанкарства на тему: «Йде Великдень вже до хати, будем писанку писати», який провела викладач художньої культури Іванків О.Л. Учасники засідання із захопленням власноруч створювали писанки – святкові сувеніри, які привезли до рідного дому.

Світлина від Оксани Мандзій. Світлина від Оксани Мандзій.

Світлина від Оксани Мандзій. Світлина від Оксани Мандзій.

Світлина від Оксани Мандзій. Світлина від Оксани Мандзій.

Світлина від Оксани Мандзій. Світлина від Оксани Мандзій.