OPLET

Авторизація

Логін:
Пароль:

Реєстрація
Наша адреса:
вул. Січових Стрільців, 10
смт. Отинія, 78223
Коломийського р-н
Івано-Франківської обл.

тел.(03433) 6-21-63, 6-20-03
факс (03433) 6-20-03

Написати нам...

Цікаві зустрічі

11.09.2019 року у Отинійському ПЛЕТ спецілістами Коломийського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Коломийського МЦ з надання БВПД проведено захід на правову тематику «Негативні явища суспільства та як з ними боротись».

Провідний фахівець із соціальної роботи Ласійчук Наталія Миколаївна розповіла присутнім про отримання соціальних послуг та комплексної допомоги у випадку порушення прав людини, сприяла формуванню у студентів негативного ставлення до різних форм прояву насильства та торгівлі людьми; засвоєнню форм та методів подолання насильства; корекції світогляду у позитивному мисленні; аналізі життєвих ситуацій заради бачення всіх негативних сторін даних явищ. Було приємно спостерігати, що проблеми, підняті організаторами заходу, не залишили байдужими нікого серед студентської молоді та викладачів.

Головний спеціаліст відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової правової допомоги Коломийського МЦ з надання БВПД Смерек Вікторія Михайлівна розповіла учням та викладачам про систему безоплатної правової допомоги в Україні; послуги, що надаються місцевими центрами та бюро правової допомоги; про категорії осіб, що мають право на отримання вторинної правової допомоги; повідомила контактні дані місцевого центру. Усі присутні отримали роздатковий матеріал на тематику, яку розглянуто під час даного заходу.